בניית אתרים | פרופיל חברה

חברת סטפ נט בע"מ הינה חברה אשר מובילה בהקמה, עיצוב ושיווק אתרי אינטרנט. בחברתנו תוכלו למצוא קודם כל יחס שירותי ואוזן קשבת וכן מגוון רחב של שירותים אינטרנטיים ופתרונות מתקדמים כגון: אתרי תדמית, אתרי תוכן, פורטלים, חנויות וירטואליות ומכרזים, קטלוגים אלקטרוניים, שירותי עיצוב, תכנות, קטלוגים, לוגואים, ייעוץ ועוד.

אחד מהדברים החשובים לנו בחברה, והוא בעצם אחד מאבני היסוד - דעתו של הלקוח ושביעות רצונו. לכן אנו מקיימים דו שיח הדוק ורציף עד שהלקוח שבע רצון מהמוצר הסופי שקיבל. בהקשר ישיר לשביעות הרצון אנו מקפידים להתאים את האתר המבוקש לצרכי הלקוח ומלווים אותו מתחילת הפרוייקט ועד עלייתו לרשת האינטרנט

אנו בחברת סטפ נט בע"מ מאמינים כי ככל שהאתר יהיה יותר יפה (ותאמינו לנו שהוא יהיה יפה...) זה איננו מספיק. אם לא תעמוד מאחורי האתר שהקמת חברה רצינית, מקצועית ובעלת ניסיון אשר תוכל לקדם את האתר במנוע החיפוש השולט - גוגל , וכן לתחזק את האתר באופן שוטף הן ברשת האינטרנט והן בשרתי החברה.

היום זה מוכח בצורה מוחלטת, מי שאין לו אתר, פשוט לא קיים. אנו לוקחים בחשבון כי בניית אתר עם עיצוב ייחודי הוא המפתח של הלקוח להשפיע על העולם המודרני ולשמש כדלת כניסה לעסק, לארגון ולגוף.

כמו שכתוב בדף הבית שלנו - "היכולת להגיע מעיבר לאפשר" ולזה בדיוק אנו מכוונים.  יחד איתכם זה אפשרי.