קידום אתרים

90 אחוז מהגולשים בכל העולם , מבצעים את חיפושיהם דרך מנוע החיפוש של "גוגל". אתרים אשר בתוצאת החיפוש נמצאים בדפים הראשונים בגוגל בהקשר לחברה / עסק שלהם , מניבות מספר רב של גולשים לאתר ובאופן ישיר לעליה במספר הלקוחות ודורשי השירות.
 
מאחר וכל העולם נמצא סביב ל"גוגל" , ישנה חשיבות מכרעת לקדם את אתרך ב"גוגל". הרי אפשר לבנות את האתר הכי יפה , הכי מושקע , הכי שימושי... אבל , איך בעצם הגולשים ידעו עליו ? לשם כך קיים נושא  קידום אתרים.
משמע - לקדם את האתר במנועי החיפוש השונים בכלל ובמנוע החיפוש "גוגל" בפרט, כך שהאתר שלך יהיה במקומות הראשונים במילות חיפוש אפקטיביות.
 
קידום אתרים הוא תהליך ארוך  , קשה ומתיש , תהליך אשר מתחיל מהרגע הראשון בו מתחילה בניית האתר. כיום , מקצוע זה של קידום אתרים נלמד במספר מכללות , מאחר וברור לכולם , כי זהו היעד הבא של עולם האינטרנט.
 
אנו נפעל לקדם את האתר שלכם בכל הדרכים האפשריות , הקידום לא עובד בצורה של "קסם" , אלא אורך ימים ואף חודשים. הקידום מתבצע על ידי שיטות מוכרות וכן שיטות ודרכים מיוחדות שאנו בחברת סטפנט פיתחנו ובדקנו את יישומם במנועי החיפוש. המטרה העומדת לנגד עינינו הינה לקדם את האתר שלכם למקום הטוב ביותר במנועי החיפוש. וחשוב לזכור - מיקום האתר במקומות הראשונים בכל מנוע חיפוש ובעיקר ב"גוגל", הוא המרכיב המרכזי ביותר להגדלת הכנסות ולצירוף לקוחות.