עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

האינטרנט הפך למקום המרכזי בחיי כולם, בכל בית יש מחשבים שמחוברים לרשת האינטרנט, לכולנו יש תיבות דואר אלקטוני, מסנג'ר, סקייפ, איי סי קיו ועוד. ללא אתר אינטרנט אף עסק או חברה לא קיימת.

עיצוב האתר הוא הגורם המרכזי והמכריע בנוחיות הגלישה לידידותיות המשתמש, וכך על ידי עיצוב נכון ואפקטיבי הגולש יחזור שוב ושוב לאתר.

אנו בחברת סטפנט דוגלים בעיצוב אתרים אסטטיים על בסיס חדשנות שנלמדת יום יום, עיצוב עם ממשק ידידותי הן לגולש והן לבעל האתר, כאשר לנגד עינינו ליצור אתר הולם, יפה ומכובד.

אנו שומרים על מספר כללים בסיסיים בעיצוב: חדשנות, ממשקים מתקדמים וידידותיים, מקצועיות , אמינות, איכות כדי ליצור אתר שיעורר תחושת רצון אצל הלקוח, להכנס שוב ושוב.

אחד המדדים להצלחה של אתר הוא העיצוב שלו, אתר שמעוצב בצורה נאותה ומקצועית יוכל לגרום לכניסות רבות לאתר, ויעבור מפה לאוזן דרך הגולשים, ועל ידי כך, בצורה הן ישירה והן עקיפה להגדיל את מספר הלקוחות בצורה משמעותית.

מאחר ועיצוב האתר הינו הגורם המשפיע ביותר על הגולש, בכך ש: "האם להכנס או לא?" אנו משקיעים בכך את מיטב האנשים ומיטב הזמן. נצמיד לך מעצב צמוד אשר יקשיב לרצונותייך וילמד את כוונותיך. לאחר מכן המעצב יגיע לעיקר עבודתו - לעשות את הלקוח מאושר.