בניית אתרים

 בניית אתרים

בניית אתר האינטרנט היא משימה מרכזית בהצלחת החברה/ העסק שלך. אתר אינטרנט משמש כשער הכניסה שלך לעסק  יסייע למהלכים השיווקיים של החברה, ואתר מסחר מעולה יגדיל את מחזור המכירות החודשי. לצורך כך נדרשים עיצוב, טכנולוגיה, הבנה וייעוץ
 
אז מה אנו עושים בעצם...
בניית אתרים, בניית אתרי תדמית, בניית פורטלים, אתרי ניהול תוכן, מסחר אלקטרוני, הקמת מיזמי אינטרנט, קידום אתרי אינטרנט, קידום אתרים, קידום אתרים במנועי חיפוש, שיווק במנועי חיפוש, בניית קמפיינים, אינטרקטיב, מצגות web, אתרי פלאש, אופטימיזציה, קידום בגוגל.
 
אנו רואים באתר אינטרנט כלי שיווקי ותדמיתי אשר נועד להעצים את החברה למול לקוחותיה הפוטנציאליים. אנו מאמינים שרק עם השקעה ומחשבה כיצד ליצור אתר שיתקשר עם הלקוחות בצורה הטובה ביותר , הן מבחינת שפה והן מבחינת עיצוב וכמובן - נוחות ויעילות.
 
לפני שנתחיל לבנות לך את האתר , נשב על כוס קפה , נלמד את החברה שלך או את המיזם שברצונך להרים , נציע , נייעץ ונעשה כל שנוכל על מנת להראות בפניך את המפה האינטרנטית לתחום בו אתה נכנס. יחד , נבדוק את היכולות שיסייעו להפוך את האתר שלך ע"מ שיהיה בכמה רמות מעל מתחריו.
 
בסיום חלק זה נשב, והפעם על כוס תה ונתחיל לשרטט יחד את האתר, ניקח ממש דף איי 4 ונשרטט אותו יחדיו. אנו מאוד קשובים ללקוח ורוצים לקחת את מה שיש לו בראש ולהרים את זה לאינטרנט. אנו משתפים את הלקוח בכל צעד בבניית האתר , כל שלב , עד לביצוע הסופי ולסיום העבודה.
 
חברות רבות נותנות בנו אמון , ולא בכדי , הרווחנו זאת ביושר ובעבודה קשה ומאומצת.
 
נשמח להכניסך למשפחתנו